







1 999 ₴
Характеристики:
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – зелена, каркас – сірий;
– розмір в розкладеному вигляді: 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 105х23х23 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 35,5х191х67 см (ВхДхШ);
– вага: 4,9 кг;
– навантаження: 120 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 355 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 230 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1050 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 230 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Подушка для відпочинку | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Колір: | зелений |
| Характерики | розкладачка |
| розмір розкладеному вигляді: | 35,5-49,5х191х67 см (ВхДхШ) |
| Навантаження | 120 кг |
| Манцева: | Оксфорд 600D |