Характеристика:
– тканина крісла: поліестер 600D;
– чохол з тканини 210D;
– колір: тканина – темно-зелений, каркас – сірий;
– рама: сталева труба з порошковим покриттям, Ø 16 мм;
– розмір в розкладеному вигляді: 74-89х58-98х85 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 92х19х19 см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 48х54 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 37 см;
– висота спинки: від сидіння 51,5 см;
– вага: 3,1 кг;
– навантаження: 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Виробник | Ranger |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | крісло-шезлонг |
| Колір: | зелений, сірий |
| розмір в розкладеному вигляді: | 74-89х58-98х85 см |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Чохол для зберігання й транспортування | True |