









2 699 ₴
Характеристики:
– тканина крісла: поліестер 600D зі спіненим наповнювачем;
– чохол з тканини 210D;
– колір: зелений, чорний;
– рама: сталева труба Ø 22 мм;
– підлокітники: алюміній;
– розмір в розкладеному вигляді: 96х61х65 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 87х18х29см (ВхГхШ);
– розмір сидіння: 47,5х53,5 (ГхШ);
– висота сидіння: від підлоги 47 см;
– висота спинки: від сидіння 50,5 см;
– вага: 4,5 кг;
– навантаження: 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.5 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | крісло |
| Колір: | зелений, чорний |
| Розмір: | 61х65х96 см |
| вага: | 4.5 кг |