


3 192 ₴
2 799 ₴
Характеристики
Комплектація
Насадка для акумуляторного обприскувача Vitals Spr 2612k — практичне рішення для точної обробки рослин
Характеристики
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буковина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 7 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 126 см |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |