Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Виброплита VORSKLA ПМЗ 15/300-86 являє собою дорожньо-будівельне обладнання вібраційного типу, призначене для ущільнення сипких порід ґрунту (пісок, щебінь, гравій), сумішей (сухі різновиди стяжок), асфальту й асфальтобетону, укладання тротуарної плитки та брусчатки.
- Завдяки компактному розміру та маневровості пристрій працює в недоступних для важкої дорожньої техніки місцях, закритих приміщеннях і на невеликих площах.
- Ця модель обладнана надійним бензиновим чотиритактним двигуном потужністю 6,5 к.с., даючи змогу у такий спосіб отримати якісну трамбування, водночас сила удару становить 15 кН, а частота 5500 уд./хв. Розміри робочої поверхні — 530*400 мм.
Особливості:
- Велика сила удару
- Зручна складана ручка
- Простота з обслуговуванням
- Низьке споживання палива
- Потужний надійний двигун
- Велика продуктивність
- Якісні комплектуючі
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна — 196 см3
- Макс. потужність — 4,78 кВт/6,5 к.с.
- Відцентрова сила — 15 кН
- Глибина ущільнення — 300 мм
- Частота вібрації — 5500 за хв
- Розміри робочої поверхні — 530*400 мм
- Швидкість — 20-25 м/хв
- Вага — 86 кг
Комплектація
- Віброплита бензинова VORSKLA ПМЗ 15/300-86
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 12 місяців
|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої поверхні | 530 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
|
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Охолодження | Повітряне |
|
| Вага | 86 кг |