Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Надійний та потужний бочковий перфоратор професійного класу
- Вбудована система гасіння шкідливих вібрацій
- Додаткова рукоятка з можливістю встановлення під різними кутами
- Три режими (довбання, свердління та свердління з ударом)
Комплектація:
- перфоратор KRAISSMANN 1700 BH 26
- додаткова рукоятка
- пласке зубило SDS+
- гостре зубило SDS+
- свердлильні бури SDS+ (6, 8, 10 мм)
- ключ для відкриття змащувального отвору
- змазка
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- картонне пакування
Характеристики
- Виробник KRAISSMANN
- Країна виробник Німеччина
- Конструкція перфоратора Бочковий
- Тип патрона SDS-plus
- Режими роботи Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління
- Живлення Мережа 220В
- Споживана потужність 1700 Вт
- Максимальна кількість обертів 930 об/хв
- Максимальна кількість ударів 4200 уд/хв
- Максимальна сила удару 5.5 Дж.
- Вага 7 кг
- Гарантійний термін 12 міс
- Тип упаковки Пластиковий кейс
|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |