

3 192 ₴
2 799 ₴
Обприскувач акумуляторний Forte CL-16A — це ідеальний пристрій для комфортної роботи з мінімальним фізичним навантаженням у закритих приміщеннях: теплицях, парниках і оранжереях.
Об'ємний бак і висока продуктивність у поєднанні з гарним радіусом розпилення дає змогу використовувати на досить великих площах і за чималих обсягів роботи. Forte CL-16A має правильну систему дозування розпилення препаратів, що максимально дає змогу контролювати процес розпилення й водночас економно використовувати розпилювальний препарат. Вирізняється ергономічним дизайном і є досить простим в експлуатації. Перевага акумуляторного обприскувача є практично безшумна робота обладнання. Невеликі габарити та вага створять додатковий комфорт і не викличуть швидкої втоми.
Особливості:
Характеристики:
Турбо насадка для акумуляторних обприскувачів Grunhelm CF-107E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 10 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |