Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Цифровий бінокль нічного бачення Dsoon NV4000. В якому один окуляр є лінзою об'єктиву видошукача, а інший - інфрачервоним освітлювачем для нічного бачення з вузькоспрямованим світлом. Також є 3-дюймовий кольоровий дисплей, обладнаний камерою високої роздільної здатності, з можливістю відеозапису та зйомки віддаленого об'єкта, а також з функцією покадрової зйомки.
- Відстань огляду у темних умовах із відсутністю освітлення становить 200 метрів. При використанні в цивільній сфері цей прилад може замінити традиційні прилади нічного бачення для умов низького освітлення, і має одну важливу перевагу: Він може використовуватися як у денний, так і вночі доби.
- Прилад дозволяє робити кольорові знімки / відео в денний час, і чорно-білі знімки / відео в нічний час. Яскравість зображення регулюється за рахунок системи із хорошою інфрачервоною випромінювальною здатністю. У повній темряві ефективна відстань бачення приладу може сягати 200 метрів. Пристрій дозволяє робити знімки, показує точний час відео, дозволяє здійснювати спостереження в режимі реального часу з інфрачервоним підсвічуванням з великим радіусом дії. Крім того, цей прилад забезпечує тривалий термін служби.
Характеристики:
- Модель: NV4000
- Тип: Цифровий бінокль нічного бачення
- Діафрагма: F1.2 f=25 мм
- Карта пам'яті: до 32 Гб
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Кут огляду: 10 градусів
- Цифровий зум: 5х;
- Мінімальна дистанція огляду: 3 м;
- ІЧ підсвічування: 3 Вт, 850 нм;
- Дальність ІЧ підсвічування: до 200 м;
- Роздільна здатність відео: 1080p/720p/VGA/QVGA
- Роздільна здатність фото: 12MP/10MP/8MP/5MP/3MP/VGA
- Живлення: акумулятор 18650 2000mah
- Розміри (Д х Ш х В): 155 х 70 х 46 мм.
- Вага: 160 грам.
Комплектація:
- Цифровий бінокль нічного бачення Dsoon NV4000
- Кабель USB для заряджання
- Інструкція
- Упаковка
|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бінокль |
| Принцип роботи | Цифровий |
| Максимальна робоча дальність | 200 м |
| Кратність збільшення | 5 х |
| Діаметр об'єктиву | 25 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 0.16 кг |