Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Цей вогняний колір гамак оживить інтер'єр і принесе величезне задоволення його власнику.
- У гамаку зручно відпочивати на свіжому повітрі, спати чи насолоджуватися природою.
- Гамак виготовлений з натуральної бавовни за допомогою особливо міцної техніки плетіння.
- Завдяки подвоєним ниткам на основі тканини, цей гамак дозволяє витримувати вагу до 130 кг.
- Розмір полотна: 200 х 80 см.
- Завдяки невеликому розміру та сумки в комплекті із зберіганням та транспортуванням гамака не виникне проблем.
- Надійні підвісні канати забезпечують рівномірний розподіл ваги.
|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
|
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 4 кг |