Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Підвищена потужність відлякувача гризунів, що забезпечує йому високу ефективність та робить відмінним захистом від щурів.
- Прилад дуже простий в експлуатації, його потрібно лише увімкнути.
- Відрізняється малим енергоспоживанням.
- Відрізняється високою якістю, надійністю та довговічністю.
- Увімкнувши прилад одного разу, ви можете експлуатувати його кілька місяців поспіль, не вимикаючи.
Технічні характеристики:
- Ефективна площа захисту, щонайменше, м2: 50.
- Діапазон випромінюваних частот, кГц: 32-65.
- Частота перебудови ультразвуку, Гц: 2-10.
- Рівень ультразвукового тиску на відстані 1 м, не менше, дБ: 120.
- Напруга мережі живлення, В: 220 ± 15%.
- Максимальна споживана потужність, не більше Вт: 6.
- Діапазон робочих температур, ° С: від -40 до +80.
- Габаритні розміри, мм 76х76х70.
- вага: 75г
Комплектація:
- Відлякувач гризунів MT-910E
- Інструкція з використання
- Упаковка
|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 50 кв.м |
|
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 75 г |