Ніж спіннер складаний, прихованого носіння. Має двостороннє заточування і збалансований спіннер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 440A |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Довжина ножа | 155 мм |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Вага ножа | 73 г |
| Заточка леза | Двостороння |