


2 109 ₴
1 899 ₴
Характеристики
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 250 об/хв |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |