



1 026 ₴
899 ₴
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 11000 кол/хв |