









1 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Туризм |
| Матеріал леза | 5Cr13Mov |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Вага ножа | 223 г |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 20 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 223 г |