Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Потужний апарат для розтрубного зварювання підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів великого діаметра від 75 до 110 мм.
- Встановлювані компоненти вирізняються довговічністю і простотою використання.
Комплектація:
- паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 2500 EMS 3
- три тефлонові зварювальні насадки (75, 90 і 110 мм)
- металевий кейс
- шестигранний ключ
- лінійка-рівень
- рулетка
- викрутка
- різак для пластикових труб
- робочі рукавички
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Характеристика:
- Максимальна робоча температура: 300 град.
- Гарантійний термін: 12 міс
- Номінальна потужність: 2500 Вт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота тока: 50 Гц
- Час розігрівання: 3 хв
- Мінімальний діаметр труби під зварювання: 75 мм
- Максимальний діаметр труби під зварювання: 110 мм
- Тип зварювання пластикових труб: Розтрубний
- Нагрівач із тефлоновим покриттям: Так
- Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих: Так
- Габаритні розміри:
- Висота: 45 мм
- Ширина: 10 мм
- Довжина: 28 мм
- Користувацькі характеристики
- Індикатор живлення: Так
|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 110 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Максимальна загальна вага | 4.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |