Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Апарат для розтрубного зварювання підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів діаметром від 20 до 40 мм.
- Встановлювані компоненти вирізняються довговічністю і простотою використання.
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 1600 EMS 4
- 4 тефлонові зварювальні насадки
- металевий кейс
- шестигранний ключ
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Характеристики:
- Максимальна робоча температура: 300 град.
- Гарантійний термін: 12 міс
- Номінальна потужність: 1600 Вт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота тока: 50 Гц
- Мінімальний діаметр труби під зварювання: 20 мм
- Максимальний діаметр труби під зварювання: 40 мм
- Тип зварювання пластикових труб: Розтрубний
- Нагрівач із тефлоновим покриттям: Так
- Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих: Так
- Габаритні розміри
- Висота: 36 мм
- Ширина: 9 мм
- Довжина: 18 мм
- Користувацькі характеристики
- Індикатор живлення: Так
|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 40 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 360 мм |