Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Апарат для розтрубного зварювання з круглим нагрівальним елементом підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів діаметром від 20 до 32 мм.
- Встановлювані компоненти вирізняються довговічністю і простотою використання.
- Завдяки вузькій конструкції нагрівача труби можна зварювати й в обмеженому просторі.
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 1350 EMS 3
- три тефлонові зварювальні насадки
- металевий кейс
- два шестигранні ключі
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Особливості:
- Висока потужність;
- Плавне регулювання температури;
- Металева підставка на нижній частині паяльника;
- Швидке розігрівання паяльника до потрібної температури;
- Індикатор мережі;
- Індикатор повного розігрівання;
- Зручність у використанні;
- Нагрівач із тефлоновим покриттям.
|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1350 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Максимальна загальна вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час розігріву | 3 хв |
|
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 80 мм |