Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Режимы работы | Охлаждение, Нагрев |
| Общий объем | 19 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Автохолодильник |
| Колір: | Світло-сірий |
| Об'єм | 19 л |
| вага: | 7 |
| Гарантія | 1 рік |
| Режим роботи: | Охолодження, Обігрів |
| Максимальне охолодження | -3 |
| Живлення: | 12V/24V/220V |